WinWinJob
Přihlásit

Až 80 % lidí odchází z práce kvůli šéfovi

A to přesně chceme změnit! Z výzkumů i zkušeností víme, že vztah se šéfem je extrémně důležitý. Zároveň víme, že se dá odhadnout, jací lidé si vzájemně sednou. Co když dokážeme propojit šéfy a uchazeče, kteří vidí svět podobně a věří ve stejné hodnoty? To může změnit svět!

Jsi šéf? Pojď do toho s námi! Nyní můžeš WinWinJob vyzkoušet na měsíc zdarma!

Vyzkouším zdarma
Samostatnost
Autonomie
Následování
Spolupráce
Individualita
Týmovost
Přístup
Formálnost
Neformálnost
Rozhodování
Emocionalita
Racionalita
Flexibilita
Stabilita
Dynamika
Přínos
Smysl
Zisk

Máme na to metodu

Spojili jsme se s psychology, kteří studují vzájemné vztahy na pracovišti. Zmapovali jsme, jak vzniká vzájemná shoda při komunikaci, rozhodování, osobním rozvoji a dalších významných faktorech. Vzniklo nám 6 dimenzí, v nichž můžeme určit míru souladu a tedy jak to lidem bude jako kolegům fungovat.

Shoda v hexagonu

Pomocí série otázek dokážeme určit profil šéfa a uchazeče. Tak hned uvidíš, co je pro tebe v práci vlastně důležité. Tvůj profil porovnáme s profilem šéfa a vyneseme do hexagonu (šestiúhelníku). Čím vyšší procento shody máte, tím vyšší je šance, že vám to v práci společně bude klapat. Tohle může dát tvému životu nový drive!


Vybíráš šéfa?

Jsi šéf?

3 kroky k šéfovi,
se kterým si sedneš

1.

Vytvoř si profil

Chvilku to zabere, ale stojí to za to. Vyplníš základní údaje, nahraješ fotku a uděláš si rychlý test. Tak se dozvíš svůj hodnotový profil a můžeš podle něj hledat toho nejlepšího šéfa. Žádné životopisy!

2.

Mrkni na šéfy

Pak hned uvidíš, jaké máš se šéfy WinWin skóre, tj. jak si vzájemně sednete. Můžeš si ty zajímavé procházet a zjišťovat podrobnosti o nich i jejich nabídkách.

3.

Dej s nimi řeč

Šéf tě nevidí, dokud mu nenapíšeš. Můžeš mu zareagovat na konkrétní nabídku nebo napsat jen tak. Do té doby jsi úplně anonymní. Šéfové většinou reagují rychle.

WinWinJob už použilo přes 800 šéfů a 4000 uchazečů!

Alza LogoAmbiente LogoAmden LogoArtin LogoEtnetera LogoGenerali LogoKomerční banka LogoKentico LogoKiwi LogoLiftago LogoNano Energies LogoPrima LogoRossum LogoShoptet LogoSlevomat LogoVltava Labe Media Logo