Jak WinWinJob.cz funguje

Šéfové u nás mohou oslovit a získat kvalitní LIDI, kteří chtějí dělat právě s nimi. Takoví lidé mají daleko větší NADŠENÍ a NASAZENÍ. Tady je vše jednoduché. Šetříme ČAS, na obou stranách.
1
Zaujmi svým profilem a nabídkou práce.
2
My na tvůj profil přivedeme zajímavé lidi.
3
Domluvíte se na spolupráci - bez prostředníků.

Na dobu 12 měsíců u nás registrací získáš ZDARMA:

  • Neomezené množství pracovních nabídek. U nás neplatíš za jednotlivé inzeráty.
  • Skvělý profil se všemi podstatnými informacemi umožní zaujmout lidi, kteří s tebou opravdu budou chtít pracovat.
  • Cílenou propagaci tebe, firmy a nabídky práce v rámci našich sociálních sítí a dalších online kanálů.

Reference

Petr Hovorka

Petr Hovorka, Brand bakers

Už jste vyzkoušeli přitáhnout správné lidi přes portál WinWinJob.cz? Já už ano, a nyní je na cestě do pekárny první posila. Člověk, který ví, proč do toho chce jít s námi, co očekává a co může/chce nabídnout.

Petra Elmerová

Petra Elmerová, Amden

Na Winwinu mám jako šéf naší agentury profil od května a považuji ho za velmi zdařilý portál. Na požadované pozice se nám hlásí naprosto relevantní uchazeči, kteří odpovídají jak profesně tak i osobnostně naší specifické firemní kultuře. Výhodu vidím hlavně v ideálním vystihnutí podstaty toho, co tvoří dobrý pracovní vztah. Pochopení atmosféry a firemního stylu skrz prezentaci daného šéfa týmu přivádí mnohem vhodnější kandidáty než 100% odpověď na vypsaný seznam dovedností a znalostí. Vřele doporučuji!

Roman Stolejda

Roman Stolejda, Programmatic media

Grafika jsem hledal delší dobu, ale až přes winwinjob.cz se mi podařilo najít toho pravého. Jak profesně, tak i lidsky. Nebyl jsem zavalen haldou nekvalitních životopisů, dostal jsem jen pár reakcí, ale všechny byly relevantní a vybral jsem si. Baví mě možnost ukázat se lidem a říci jim, jaký jsem. Aspoň vědí, do čeho jdou a neztracíme čas. Na obou stranách.

Michal Obert

Michal Obert, In creative s.r.o.

Velkou výhodou WinWinJob je naprostá autentičnost budoucího šéfa, kandidát ví, s kým má tu čest a neodpovídá na anonymní inzerát. Jsem rád, že na to jde WinWinJob z druhého konce. A výsledek na sebe nenechal čekat, díky WinWinJob jsme našli nového kolegu na pozici obchodníka.

To, v čem se firmy zásadně liší, jsou LIDÉ. Pokud si DOBŘE VYBEREŠ ŠÉFA, budeš v práci SPOKOJENÝ. Představujeme osobnosti šéfů, aby se každý mohl hned rozhodnout, s kým chce pracovat.
1
Vyber si obor a lokalitu práce.
2
Prohlížej profily šéfů, s kterými můžeš pracovat
3
Napiš a domluv se na spolupráci, s tím, kdo tě opravdu zaujme. Bez prostředníků.