Ahoj, já jsem

MAREK VOCEL

CEO | majitel | MVP events s.r.o.
Trávím v práci víc než 1/3 svého času. Pracuju s lidmi, se kterými je tento čas zajímavý, přínosný, efektivní a příjemný.

Koho k sobě hledám

MAJODROMUS DO DOX+

Administrativa, Finance, Logistika a provoz, Management, Marketing, PR a média, Obchod a zákaznická podpora, Služby, Tvůrči práce a kultura | Praha
Co budeš dělat:

Budeš zodpovědná/ý za komerční pronájmy v multifunkčním sále DOX+, který je součástí Centra pro současné umění DOX.
Tvou prací bude komunikace s klienty, s centrem DOX, s ostatními firmami ve skupině (především s cateringem). Jedná se o obchod, komunikaci, organizaci a s tím související administrativu. Budeš hlavní tváří DOX+ pro komerční akce.

Bez čeho se u nás neobejdeš:

Zodpovědnost
Komunikace
Smysl pro pořádek, systematičnost
Obchodní duch
Produkční zkušenosti
Pozitivní přístup k práci i k lidem
Morální hodnoty

Komunikace se zákazníky- Booking a správa termínů akcí (mail, tel., kalendář, obhlídky)
Obchod (cílové skupiny, aktivní prodej, cyklický prodej)
CRM (vedení zakázek, stavy, vedení komunikace se zákazníky)
Komunikace s klientem (accounting, organizace koordinačních schůzek)
Komunikace se subdodavateli
Smlouvy (příprava, evidence)
Fakturace a komunikace s účetní
Produkční manuál (vedení a distribuce informací o eventu)
Koordinace produkce a spolupráce s manažerem techniky
Dohled a odpovědnost za průběh akcí
Informace (přenos a distribuce informací mezi cateringem, DOX, MVP, ES)
Reporty (přehledy o konaných akcích)

Od kdy spolupráce začne:

ihned

Je možná práce z domova:
Výjimečně
Kde budeš pracovat:
Poupětova, Praha, Česko
Jaká je za tuto práci odměna:

Nabízíme:
kreativní a různorodou činnost v úspěšné eventové společnosti
místo práce ve vysoce atraktivním prostředí, Holešovice
možnost profesního i osobního rozvoje
systém bonusů

Jaký typ spolupráce budeme mít:
  • Full-time
  • IČO - dlouhodobě

Pravá ruka jednatele v eventové společnosti

Administrativa, Finance, HR, Management, Marketing, PR a média, Služby, Tvůrči práce a kultura | Praha

Hledáme pravou ruku pro našeho jednatele. Jedná se o samostatnou pozici na manažerské úrovni.
Velmi zajímavá, ale i o velmi zodpovědná práce: asistent/ka bude jednat jménem jednatele a bude přítomen/a na mnoha schůzkách s významnými klienty a osobnostmi.

- perfektní organizační vyjadřovací a komunikační dovednosti - vyřizování e-mailové komunikace jménem jednatele + komunikace napříč všemi třemi firmami
- zkušenosti na obdobné pozici nutné
- dobrý řidič/ka - skupina B - transport jednatele na schůzky po Praze
- perfektní znalost českého jazyka v mluvené i psané formě
- pořádkumilovnost a systematičnost
- kontrola mailů, vedení kalendáře
- kompletace měsíčních podkladů pro účetní
- správa dat v CRM
- vyřizování i osobní agendy
- manuální zručnost výhodou

ihned

Není
Poupětova 1339/3, Praha, Česko

dohodou

  • Full-time

Account Manager

Administrativa, Finance, Kvalita, Logistika a provoz, Management, Marketing, PR a média, Nákup, Obchod a zákaznická podpora, Služby, Tvůrči práce a kultura | Praha

Náplň práce:
management eventů/projektů a vedení týmu
komunikace s klienty, péče o klienty
příprava a vedení rozpočtů
příprava a dodržování stanoveného harmonogramu
realizace, vyhodnocení, vytvoření závěreční zprávy
vyúčtování, prezentace, archivace, uskladnění zakázek
cash-flow
hlídání dodržování rozpočtu a řešení případných vícenákladů
aktivní spolupráce a vedení produkčního týmu, který na projektu pracuje
příprava nabídek a prezentací
osobní prezentace nabídek klientovi

Požadavky:
samostatnost, schopnost vedení týmu a projektu
výborné komunikační a organizační schopnosti
inovativní myšlení, schopnost dívat se na věci z různých úhlů, analytické myšlení
proaktivní přístup, chuť a umění navazovat a budovat vztahy
znalost eventového prostředí
počítačová gramotnost
aktivní znalost anglického jazyka

nástup možný ihned

Není
Holešovice, Praha, Česko

Nabízíme:

  • Full-time
  • IČO - projekt

Kreativec do eventové agentury

Management, Marketing, PR a média | Praha

Na kombinovanou pozici art director/copywriter hledáme kreativce s nápady, který bude odpovědný nejen za uměleckou stránku projektu, ale i jeho textovou podobu a následnou prezentaci.

kreativní vedení tenderů a dalších eventových projektů
vymýšlení nápaditých a kreativních konceptů / vytváření ideových a vizuálních konceptů
výběr vhodných autorů a dohled nad jejich výstupy
sepsání / nebo dohled nad sepsáním nabídky - korektury
návrh sloganů a názvů
prezentace projektu klientovi
úzká spolupráce s produkčním týmem
komunikace a spolupráce s obchodním oddělením

dohled nad grafickými výstupy v mvp
výpomoc s tvorbou a přípravou marketingových nápadů i materiálů pro celofiremní reklamní kampaně
možnost spolupráce na realizaci produktových videí, case filmů, focení

kreativní a kritické myšlení, představivost
samostatnost, schopnost nadhledu a určování priorit, dodržování deadlinů
pečlivost a důslednost
zájem a nasazení, proaktivní přístup, všeobecný rozhled
vynikající schopnost písemného projevu, perfektně zvládnutá stylistika
marketingová zkušenost a praxe požadována
dovednosti jako tvorba vizualizací / animací / nákresů jsou plus

ihned

Výjimečně

místo práce v atraktivním prostředí Holešovic
neformální, přátelské a multikulturní prostředí

  • Full-time

Procurement manager

Finance, Kvalita, Management, Marketing, PR a média, Nákup, Obchod a zákaznická podpora | Praha

- komunikace se stávajícími i novými dodavateli a vyjednávání konkurenceschopných cen (zejména technika, ubytování, zábavní program)
- vyhledání a výběr nových dodavatelů a udržování vztahů s nimi
- aktivní spolupráce s produkčním týmem a nákup zboží na jednotlivé akce dle zadaných požadavků
- monitorování a koordinace objednaného zboží
- zlepšování a nastavování procesů
- efektivní komunikace napříč firmou pro jednoduchý a efektivní nákup zboží
- reporting vedení společnosti
- výborné komunikační, organizační a argumentační schopnosti
- vyjednávání
- systematičnost a preciznost
- zkušenosti na obdobné pozici, znalost eventového prostředí výhodou

- zkušenosti na obdobné pozici, znalost eventového prostředí
- znalost práce na google disku vč. google aplikací výhodou

Není
Praha, Praha, Česko

40-60 tis. Kč / měs

  • Full-time

Více o mně

Co mám za sebou?

Pořádání akcí eventů jsem se věnoval už na gymplu. V roce 1999 jsem založil eventovou produkční společnost. S týmem MVP events jsme za téměř 20 let stvořili stovky eventů. Na zelené louce jsme vybudovali několik festivalů pro stovky tisíc lidí.
To vše díky vášni tvořit nové a nové eventy. Na nových místech, s novým programem a s novým pohledem na věc.

Co se mi kdy nejvíc povedlo?

Složil jsem v průběhu 20ti let mnoho úspěšných týmů. Troufnu si říct, že týmů velmi kvalitních a to i po stránce mezilidských vztahů. Vážím si toho a zároveň to považuju za velký úspěch.

Co se mi nepovedlo?

To je furt něco.

Co mám teď v plánu?

Posiluju tým na výrazných pozicích v MVP. Připravuju několik zajímavých a zároveň prestižních projektů. Vyhledávám nové příležitosti a daří se mi to. Mám z toho radost.

Co od lidí očekávám?

Zájem, nasazení, loajalitu, otevřené a upřímné jednání, slušnost a kreativitu, je-li jí třeba. Ani jeden z těchto pojmů nepovažuju za prázdný či za klišé.

Co o mně říkají lidi, s kterými pracuji?

Zavolejte jim nebo napište. Věřím, že vám řeknou popravdě sami, co si myslí.

Petra Rozehnalová - Account Director
605 944 530, petra@mvp.cz

Ondřej Beránek / DJ Subgate - Senior Production Manager
777 157 257, ondrej.beranek@mvp.cz

Co považuji za důležité při vedení lidí?

Důvěru. Dostatečnou a nepodceněnou komunikaci. Otevřenost. Motivaci. Klid.

Odkud čerpám energii a co dělám, když nepracuji?

Mám hodně zájmů a mimopracovních aktivit. V kulturním nebo sportovním prostředí často čerpám inspiraci i pro pracovní život. Mám velkou rodinu.
I tak se snažím zachovat si pár chvil jen pro sebe.

O firmě

MVP events s.r.o.
Kolik nás je:

MVP si stále drží rodinný charakter. Nicméně se rozšiřujeme. Ve stálém týmu je 15 lidí + externí spolupracovníci a dodavatelé jednotlivých projektů.

Co děláme:

Jsme tvůrci strategických eventů.
Jsme eventová produkce.
Jsme dodavatelé eventů na klíč.

Proč pracovat zrovna u nás:

Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti, ale pořád se učíme a hledáme nové cesty, jak dělat eventy lepší a lépe.
Máme dobrý tým se skvělými vztahy. Využíváme příležitostí k růstu a lidé rostou spolu s firmou.