O nás

Barbora Filáčková

Bára Filáčková

zakladatel a tahoun

Už 16 let pomáhám lidem v práci a moc mě to baví. Do více než 60 firem jsem našla ty pravé lidi.

Posoudila jsem víc než 20 000 životopisů. Absolvovala víc než 3 000 rozhovorů a s 93% úspěšností vybrala ty pravé lidi, kteří do firmy dobře zapadli. Pracovala jsem se s 42 majiteli firem a skoro 500 šéfy. Pomáhala jsem jim zajistit, aby lidi v jejich firmách pracovali s nadšením a výsledky.

Vím, jak je pro zkušené lidi klíčové to, s kým pracují.

Chci přenést možnost prvního pracovního setkání do online světa. Tím se rozhodování urychlí a zkvalitní.

Aleš Zoulek

Aleš Zoulek

logik a realizátor

Stál jsem u zrodu české Python komunity. Vyvíjel jsem české i zahraniční projekty. Vždy pro mě bylo zásadní, s kým a na čem dělám.

Chci pomoct nejen IT lidem, ale všem dalším zkušeným odborníkům, získat zajímavé nabídky práce přímo od těch, s kterými by ji dělali. Jedině to je podle mě cesta k příjemné a úspěšné spolupráci.

Petr Tomek

Petr Tomek

detailista a koordinátor

Mnoho let se pohybuji v prostředí Internetu a stál jsem u zrodu a běhu několika zajímavých projektů. Práci v Internetové džungli jsem si vybral a mám rád právě proto, že nabízí skoro neomezené možnosti vymyslet a realizovat něco, co bude mít smysl a bude fungovat. Jde tu o nápady a pak o jejich realizaci. A proto je teď mým největším cílem, aby skvělý nápad vybírat si práci podle šéfa, byl také skvěle realizován.

Aby WinWinJob.cz jednoduše a přehledně přinesl šéfům mnoho skvělých kolegů do týmu a naopak zájemcům o zajímavou práci možnost si vybrat šéfa, se kterým si budou rozumět a vzájemně se obohacovat. Takže jednoduše a v souvislosti s naším názvem se dá říci, že Win pro naše uživatele je Win i pro mě.